• Detail firmy

Vosol bedřich

Základní popis

Výstavba rodinných domů na klíč, nízkoenergetické a pasivní montované dřevostavby. Nabízíme příznivé cenové podmínky, individuální přístup, kvalitní zpracování a krátkou dobu výstavby. Dále nabízíme zednické, tesařské a další stavební práce.

Adresa

Životice u Nového Jičína 47
742 72 Mořkov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64972534

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické a pasivní montované dřevostavby.

Výstavba rodinných domů na klíč, nízkoenergetické a pasivní montované dřevostavby. Nabízíme příznivé cenové podmínky, individuální přístup.

Kontaktní údaje

E-mail: vosolbedrich@centrum.cz
WWW: www.berkucio.cz

Kontaktní osoba

bedřich Vosol

Telefon: 775 955 902
E-mail: vosolbedrich@centrum.cz
Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

Roman Neuverth

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet, kulatin, stavebního řeziva a palivového dřeva.