• Detail firmy

Kůtová Renata

Základní popis

Velkoobchod-maloobchod pro truhláře a kutily nabízí: drátěný program do kuchyní a šatních skříní, veškeré nábytkové kování, lepidla, tmely, silikony a PU pěny, dřezy, baterie, odpadkové koše, kuchyňská dvířka (AL, masiv, folie), barvy a laky + oleje.

Adresa

Nádražní 59
267 24 Hostomice pod Brdy

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71018735
DIČ:  CZ 7556220705
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Potřeby pro truhláře

-drátěný program, kování, kuchyňská dvířka, spojovací materiál, lazury, lepidla, tmely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 584 625
Fax: +420 311 584 625
WWW: www.kutova.cz

Kontaktní osoba

Renata Kůtová - Majitel

Mobil: +420 777 971 760
E-mail: renata.kutova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.