• Detail firmy

Wiesmayer Plast s.r.o.

Základní popis

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Adresa

prumyslova zona JOSEPH
435 01 Havraň

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28692969
DIČ:  CZ28692969

Výrobky, činnosti

výroba, obchod a služby neuvedené

v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Kontaktní údaje

E-mail: vojkuvka.pavel@recticel.com

Kontaktní osoba

Pavel Vojkuvka

Telefon: 415 400 108
E-mail: vojkuvka.pavel@recticel.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.