• Detail firmy

Kamila Smejkalová

Základní popis

Prodáváme oleje a maziva značek Sunoco, Castrol, Gulf a Shell. Nabízíme filtry pro kamionovou dopravu, nemrznoucí směsi, autopotahy a autokosmetiku.

Adresa

Hálkova 4
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72354313

Výrobky, činnosti

Maziva a oleje

Prodáváme oleje a maziva značek Sunoco, Castrol, Gulf a Shell. Nabízíme filtry pro kamionovou dopravu, nemrznoucí směsi, autopotahy a autokosmetiku.

Kontaktní údaje

Mobil: 605 919 304
Fax: 567 311 105
E-mail: kamila.smejkalova@volny.cz
Další firmy v oboru

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.

AUTEX COMPANY

Zabýváme se prodejem lakýrnického materiálu. Nabízíme barvy, laky, tmely, plniče, základy, pásky, spreje či materiál pro maskování, broušení a leštění. Provozujeme second hand s kvalitním textilem z Anglie.