• Detail firmy

Michal Šmíd

Základní popis

Provádíme zemní práce, výkopové práce a demolice. Bagrujeme základy RD + výkopy bazénů. Provádíme zemní práce pro inženýrské sítě a rekultivace pozemků. Na výkopové práce používáme traktorbagry Terex - MF s plnou výbavou včetně kladiva a svahovky.

Adresa

Brněnská 720/44
664 44 Ořechov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75604957
DIČ:  CZ8007203809

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní práce, výkopové práce a demolice

Bagrujeme základy RD + výkopy bazénů. Provádíme zemní práce pro inženýrské sítě a rekultivace pozemků. Na výkopové práce používáme traktorbagry Terex

Kontaktní údaje

Telefon: 547 225 469
E-mail: smid.m@email.cz

Kontaktní osoba

Michal Šmíd - Majitel

Mobil: 728 475 309
Další firmy v oboru

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.