• Detail firmy

NOVES okna CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zákazníkům široký sortiment značkových plastových a hliníkových oken a dveří včetně doplňků, realizaci zateplení budov a izolace plochých střech.

Adresa

Jamborova 30
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26286751

Výrobky, činnosti

Nabízíme zákazníkům široký sortiment značkových

plastových a hliníkových oken a dveří včetně doplňků, realizaci zateplení budov a izolace plochých střech.

Kontaktní údaje

E-mail: praha@noves.cz
WWW: www.noves.cz

Kontaktní osoba

Miloš Vobořil - Jednatel

Telefon: +420 244 402 218
Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.