• Detail firmy

TAMASTAVBY

Základní popis

Provádíme zednické práce, kompletní hrubé stavby, vnitřní omítky a fasády, zateplovací práce, montáž sádrokartonu. Realizujeme plovoucí podlahy, pokládku zámkové dlažby, tesařské práce a armování.

Adresa

Bratří Čapků 260
261 01 Příbram VII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65590201

Výrobky, činnosti

Provádíme zednické práce, kompletní hrubé stavby.

Zateplovací práce, montáž sádrokartonu. Realizujeme plovoucí podlahy, pokládku zámkové dlažby, tesařské práce a armování.

Kontaktní osoba

Miroslav Ťapaj - Majitel

Mobil: 606 879 468
E-mail: tapaj.m@seznam.cz
WWW: www.tamastavby.estranky.cz
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.