• Detail firmy

Pavel Havlík

Základní popis

Nabízíme komfortní ubytování 15 min. od centra města s možností využití široké nabídky služeb. 20 komfortně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, LCD TV, internetovým připojením, uzavřené parkoviště, snídaně: švédské stoly.

Adresa

Sokolská č.p. 711
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45608326

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: 530 330 526
Mobil: 602 663 843
E-mail: recepce@penzion-lion.cz
WWW: www.penzion-lion.cz

Kontaktní osoba

Pavel Havlík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.