• Detail firmy

ADECCO spol. s.r.o.

Základní popis

ADECCO je dnes dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství.

Adresa

Štětkova 18
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45806403
DIČ:  CZ45806403
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  48
Roční obrat:  40000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personální poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 001 412
Fax: +420 251 001 400
E-mail: adecco@adecco.cz
WWW: www.adecco.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Wysoglad - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.