• Detail firmy

Luděk Szeiff - Truhlařství

Základní popis

Nabízím tesařské a pokrývačské práce, pokládání plovoucích podlah, realizaci pergol a altánů a montáž kuchyňských linek a oken

Adresa

Drnovice 558
683 04 Drnovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75811294

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Nabízím tesařské a pokrývačské práce, pokládání plovoucích podlah, realizaci pergol a altánů a montáž kuchyňských linek a oken

Kontaktní údaje

E-mail: szei@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pan Szeiff Ludek - Majitel

Telefon: 723 668 262
E-mail: szei@seznam.cz
Další firmy v oboru

Bronislav Čech - Truhlářství

Zabývám se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábím kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, komody, stoly, konferenční stolky a jiný nábytek na míru dle požadavků zákazníka.

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.