• Detail firmy

Lubomír Ulč

Základní popis

Provádíme zasklení balkónů a lodžií certifikovanými systémy Alumist-AluPlus, AluVista, OPTIMI. Zrealizujeme zimní zahrady, zasklívání verand, balkónů, altánů, dělící interiérové stěny a příčky, balkónové zábradlí, plastová okna, dveře, vrata.

Adresa

Tovární 4
301 21 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67132367

Výrobky, činnosti

Zasklívání balkónů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 277 431
Fax: +420 377 389 165
E-mail: gasys@c-box.cz
E-mail: gasys@seznam.cz
WWW: gasys.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Ulč - Majitel

Mobil: +420 603 851 816
Další firmy v oboru

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.