• Detail firmy

Hotel FILIP

Základní popis

Školící, kongresové místnosti v Hotelu Filip*** mají celkovou kapacitu 70 osob (20 + 50). K dispozici Vám je veškeré projekční a audio vybavení pro konání firemních školení, meetingů a prezentací. Wi-Fi signál pro připojení k internetu.

Adresa

Brada-Rybníček-Rybníček 31
506 01 Brada

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60933461

Výrobky, činnosti

ubytování

Kontaktní osoba

Kateřina Zlatníková

Telefon: 493 592 595
Telefon: 498 771 660
Mobil: 774 799 973
E-mail: info@hotelfilip.cz
WWW: www.hotelfilip.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.