• Detail firmy

BP plast s.r.o.

Základní popis

Dodáváme chráničky a příslušenství pro optické a kabelové sítě.

Adresa

Martinov 181
277 13 Záryby

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27946541
DIČ:  CZ27946541

Výrobky, činnosti

Kabelové chráničky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 905 157
E-mail: pavel.benda@centrum.cz
WWW: www.kabelovechranicky-bpplast.cz

Kontaktní osoba

Pavel Benda - Jednatel

Mobil: +420 774 046 658
Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.