• Detail firmy

Ing. Michal Bálek - Poola

Základní popis

Výroba regenerátorů, konzervantů, čističů a vývojek pro konvenční i CTP desky. Zakázková výroba chemických přípravků v práškové formě.

Adresa

Koněvova 161
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10186514
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Materiály pro ofsetový tisk

ofsetová chemie, vývojky, regenerátory....

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 811 664
Mobil: +420 728 222 977
E-mail: info@poola.cz
WWW: www.poola.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Ing.Bálek - Ředitel

Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.