• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ JAVŮREK

Základní popis

Zakázková výroba nábytku kuchynské linky, vestavěné skříně, vybavení kanceláří, nábytek pro školy, školky, dětské šatny.

Adresa

Saská 92/52
405 02 Děčín X - Bělá

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72724242
DIČ:  CZ7209022370
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Zakázková výroba nábytku kuchynské linky, vestavěné skříně, vybavení kanceláří, nábytek pro školy, školky, dětské šatny

Kontaktní osoba

Miroslav Javůrek - Majitel

Telefon: 604 449 039
E-mail: mira.jav@seznam.cz
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).