• Detail firmy

Bangostav, s. r. o.

Základní popis

Provádíme stavební, ruční a výkopové práce pro pokládku kabelů, plynovodů či parovodů. Zajišťujeme i práce na dopravních stavbách, izolace a sanace.

Adresa

Na rozcestí 1434/6
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28518276
DIČ:  CZ28518276
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební, ruční a výkopové práce

- pro pokládku kabelů, plynovodů či parovodů. Zajišťujeme i práce na dopravních stavbách, izolace a sanace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 139 743
E-mail: jozobango@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Bango - Jednatel

Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.