• Detail firmy

Bangostav, s. r. o.

Základní popis

Provádíme stavební, ruční a výkopové práce pro pokládku kabelů, plynovodů či parovodů. Zajišťujeme i práce na dopravních stavbách, izolace a sanace.

Adresa

Na rozcestí 1434/6
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28518276
DIČ:  CZ28518276
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební, ruční a výkopové práce

- pro pokládku kabelů, plynovodů či parovodů. Zajišťujeme i práce na dopravních stavbách, izolace a sanace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 139 743
E-mail: jozobango@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Bango - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.