• Detail firmy

Ing. Jan Plaček

Základní popis

Výroba a prodej odrůdových vín z vlastních vinic. Degustace vín přímo ve sklepě. Nabízíme lahvová a sudová vina i dárkové balení vín s vlastním logem firem. Dodávky vín do vinoték, restaurací i firem. Speciality - prodej burčáku, bio-vinice.

Adresa

Moravské Bránice 39
664 64 Moravské Bránice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68684347

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej odrůdových vín z vlastních vinic

Degustace vín přímo ve sklepě. Nabízíme lahvová a sudová vina i dárkové balení vín s vlastním logem firem. Dodávky vín do vinoték, restaurací i firem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 067 276
E-mail: info@vinoplacek.cz
WWW: www.vinoplacek.cz

Kontaktní osoba

Ing Jan Plaček - Majitel

Mobil: +420 737 109 064
Další firmy v oboru

Oldřich Drápal - Výroba a prodej slámového vína

Výrobou a prodejem vína se zabývám již od r. 1980, od r. 2003 vyrábím vína slámová. Výroba slámového vína v té době nebyla u nás příliš známá, objevoval jsem tedy nové možnosti a cesty k neustálému zlepšení kvality. Při výrobě zpracovávám ručně sbírané hrozny od stálých dodavatelů, které po sklizni 4-5 měsíců leží na rákosových roštech a neustále je kontroluji. Vína lahvuji po 2 letech od výroby.

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.