• Detail firmy

Tomáš Šimíček

Základní popis

Provádění elektroinstalací, revizí, elektronických zabezpečovacích a požárních systémů, pokládka strukturovaných kabeláží.

Adresa

Novosibřinská 2280
190 16 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49032895

Výrobky, činnosti

Provádění elektroinstalací, revizí,

Provádění elektroinstalací, revizí, elektronických zabezpečovacích a požárních systémů, pokládka strukturovaných kabeláží.

Kontaktní údaje

Telefon: 608 323 611
Mobil: 608 263 708
E-mail: objednavky@montelektro.cz
WWW: www.montelektro.cz
Další firmy v oboru

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.