• Detail firmy

Michal Roušar

Základní popis

Zakázkové truhlářství vyrábí nábytek na míru: ložnice, kuchyně, obývací a dětské pokoje, koupelny, kancelářský nábytek, šatny, vestavěné skříně, schodiště, dveře, repliky špaletových oken. Luxusní nábytek ve vysokém lesku z exotických dýh a dřevin

Adresa

Purkyňova 803
250 82 Úvaly u Prahy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43720765

Výrobky, činnosti

Zakázkové truhlářství vyrábí nábytek na míru

Kontaktní osoba

Michal Roušar - Majitel

Mobil: +420 736 458 233
E-mail: truhlarstvi.rousar@seznam.cz
WWW: www.emdesign.cz
Další firmy v oboru

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.