• Detail firmy

Profi agency

Základní popis

Navštěvujeme dlužníky osobně! Vymáhání pohledávek, vrácení a vyhledání předmětu leasingu atd. - to je následek trochu neetického chování dlužníků. Náš obchod je veden důsledně a eticky.

Adresa

Přátelství 370
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71990623
DIČ:  CZ24718645
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabýváme se inkasními službami

- vymáháním a odkupem pohledávek, odebráním předmětů leasingu, vyhledáváním osob a ochranou osob a majetku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 711 176
Mobil: +420 776 020 831
E-mail: info@vymuzemepohledavky.cz
WWW: www.vymuzemepohledavky.cz
WWW: www.vymahanipohledavek-cr.cz

Kontaktní osoba

Richard Tomeš - Majitel

Mobil: +420 776 831 305
E-mail: tomes@vymuzemepohledavky.cz
Další firmy v oboru

SPZ Servis, s.r.o.

Naše společnost Vám pomůže s administrativou spojenou s vozovým parkem. Zastupujeme klienty na institucích zabývajících se evidencí motorových vozidel, jako jsou dopravní inspektoráty, magistráty, stanice STK apod. Zajišťujeme registrace vozidel, registrace STK, kompletní SPZ servis, sjednání povinného ručení, vyřazení vozidel, výpisy dat z registru vozidel, vyřízení ekologické plakety atd.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

Ing. JIŘÍ KUDR

Provádím služby soudního znalce pro obor ekonomika. Specializuji se na oceňování podniků, cenných papírů, průmyslových práv a know how. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenství v ekonomicko-finanční oblasti. Více informací, včetně certifikátů, které vlastním, naleznete na webových stránkách firmy.