• Detail firmy

PaeDr. Jiří Vychodil

Základní popis

Úklid domácnosti, žehlení, hlídání dětí, doučování, řemeslné i zahradní práce.

Adresa

Vidovice 101
251 63 Kunice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49256998
DIČ:  CZ49256998

Výrobky, činnosti

Úklid domácnosti, žehlení, hlídání dětí,

doučování, řemeslné i zahradní práce.

Kontaktní osoba

PaeDr. Jiří Vychodil - Jednatel

Telefon: 257 326 716
Mobil: 602 696 740
E-mail: info@maids.cz
WWW: www.maids.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.