• Detail firmy

Milan Radvan DŘEVOKOV

Základní popis

Nabízíme zámečnické a truhlářské práce. Vyrábíme ploty, schodiště, zábradlí, držáky vodoměrů či doplňky pro terénní automobily. Dále mříže, ploty, brány, vrata, zábradlí, kovové dveře, konstrukce. Provádíme zámečnické, kovářské a kovoobráběcí práce.

Adresa

Husitská 696/14
405 02 Vilsnice - Děčín XII

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13466836
DIČ:  CZ13466836
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízíme zámečnické a truhlářské práce.

Vyrábíme ploty, schodiště, zábradlí, držáky vodoměrů či doplňky pro terénní automobily. Dále mříže, ploty, brány, vrata, zábradlí, kovové dveře...

Kontaktní osoba

Milan Radvan - Majitel

Mobil: +420 603 145 905
Mobil: +420 607 878 708
E-mail: Milan.Radvan@seznam.cz
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).