• Detail firmy

František Černý

Základní popis

Nabídka topenářských, vodoinstalatérských a plynoinstalatérských prací. Rekonstrukce plynu, vody, topení a odpadů, průmyslových a domovních kotelen.

Adresa

Na Vanderkách 717
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10248102
  • Služby

Výrobky, činnosti

vodoinstalatérské a plynoinstalatérské prace

Nabídka topenářských, vodoinstalatérských a plynoinstalatérských prací. Rekonstrukce plynu, vody, topení a odpadů, průmyslových a domovních kotelen.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 159 720

Kontaktní osoba

František Černý - Majitel

Mobil: +420 608 631 318
E-mail: ceskybrod@seznam.cz
WWW: www.frantacerny.eu
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.