• Detail firmy

Milan Lédl

Základní popis

Provádíme veškeré elektroinstalační práce a revize, servis pro malé i velké obchodní řetězce, rekonstrukce objektů a bytových jednotek.

Adresa

Vašátkova 1025/25
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68419490
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Provádíme veškeré elektroinstalační práce a revize, servis pro malé i velké obchodní řetězce, rekonstrukce objektů a bytových jednotek.

Kontaktní osoba

Milan Lédl - Majitel

Mobil: 608 524 777
E-mail: milan.ledl66@seznam.cz
Další firmy v oboru

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.