• Detail firmy

František Vaňourek

Základní popis

Poskytování montáže, údržby a oprav elektroinstalací. Pokládání sádrokartonů, minerálních podhledů. Nabídka stavebních prací.

Adresa

Královická 1688/3
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40082946
  • Služby

Výrobky, činnosti

montáže, údržby a opravÿ

Poskytování montáže, údržby a oprav elektroinstalací. Pokládání sádrokartonů, minerálních podhledů. Nabídka stavebních prací.

Kontaktní údaje

Telefon: 32 904 233
Mobil: 602 275 339
E-mail: vanelektro@vanelektro.cz
WWW: www.vanelektro.cz

Kontaktní osoba

František Vaňourek - Majitel

Další firmy v oboru

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.