• Detail firmy

Kamil Glac - KANA

Základní popis

Jsme výhradní dovozci a distributoři: protiskluzové podlahové krytiny Grabo/Grabiol do dopravních prostředků, sportovní PVC, bytové krytiny. Prodáváme dřevěné podlahy třívrstvé, OPP, ruční pracovní nářadí, dřevěné brikety - paliva.

Adresa

Varšavská 25
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47686057

Výrobky, činnosti

Ochranné pracovní pomůcky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 626 622
Mobil: +420 777 147 746
Mobil: +420 777 069 320
E-mail: glack@volny.cz
WWW: www.kana-k.cz

Kontaktní osoba

Kamil Glac - Majitel

Další firmy v oboru

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Zabýváme se internetovým prodejem pracovních oděvů, obuvi, rukavic, přileb, štítů a jiných ochranných pracovních pomůcek. Provozujeme kamennou prodejnu v Karviné, kde jsme pro Vás každý všední den.