• Detail firmy

ŠIKULOVÉ

Základní popis

Technickostavební firma zabývající se kompletním servisem o byt i dům. Servis domácích spotřebičů. Nabízíme služby elektrikáře, instalatéra, topenáře. Dále plynoservis, elektromontážní a elektroinstalační práce, stavební činnost a správa nemovitostí.

Adresa

U šípků 704/15
154 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71701311
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektrikářské služby, instalatérské a topenářské

Kontaktní údaje

Mobil: 603 288 327
Mobil: 774 308 846
E-mail: 1.sikulove@email.cz
WWW: www.sikulove.eu

Kontaktní osoba

Vlastimil Jílek - Majitel

E-mail: jilek@sikulove.eu
Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.