• Detail firmy

R.F.T. s. r. o.

Základní popis

Zaměřujeme se na tvorbu strategických obchodních a finančních plánů, přípravu akvizic a převzetí firem, krizové řízení firem, úpravy.

Adresa

V Závětří 941/1
702 00 Ostrava - Přívoz

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25351494
DIČ:  CZ25351494
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Finanční plány

Kontaktní údaje

E-mail: rft@rft-trade.cz
WWW: www.rft-trade.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Pastrňák - Jednatel

Mobil: +420 733 320 494
Další firmy v oboru

SKAREA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti energetických auditů - vypracování a vydávání energetických průkazů náročnosti budov. Věnujeme se projekční činnosti v pozemním stavitelství.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.