• Detail firmy

VUES Brno, a. s.

Adresa

Mostecká 26
657 65 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49967428
DIČ:  CZ49967428
Rok založení:  1947

Výrobky, činnosti

Elektrocentrály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 551 111
Telefon: +420 545 551 181
Fax: +420 545 551 222
E-mail: mail@vues.cz
E-mail: sruber@vues.cz
WWW: www.vues.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Gruber, CSc.

ing. Jiří Havelka - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

ALFA TEST STEEL s.r.o.

Provádíme nedestruktivní zkoušky materiálů, polotovarů a částí zařízení nejen pro jadernou energetiku. Realizujeme zkoušky prozařovací, magnetické, ultrazvukové, vizuální a penetrační. Jsme schopni provádět vstupní, mezioperační a nedestruktivní zkoušky základních materiálů, polotovarů a částí zařízení. Vše provádí kvalifikovaný personál podle požadavků EN ISO a ASTM.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.