• Detail firmy

Miroslav Poděl

Základní popis

Elektromontážní firma zabývající se elektrorozvody bytů, domů a obytných budov, kompletní dodávkou elektromateriálů a patřičných revizí.

Adresa

K Lesu 1081
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73746886
DIČ:  CZ7604083850
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontážní a elektroinstalační práce

Kontaktní osoba

Miroslav Poděl - Majitel

Mobil: +420 774 292 414
E-mail: podelmiroslav@seznam.cz
Další firmy v oboru

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.