• Detail firmy

Ovsenák - stavební a obchodní činnost

Základní popis

Provádíme jádrové vrtání, řezání živice a dylatačních spar (do kamene, betonu a cihel). Vrtáme pro různé průměry i směry vrtu. Nově provádíme broušení betonových podlah za pomocí speciální brusky Husqvarna s šíří záběru 800mm.

Adresa

Tasnovice 34
345 25 Tasnovice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48355470

Výrobky, činnosti

Provádíme jádrové vrtání, řezání živice

Provádíme jádrové vrtání, řezání živice a dylatačních spar (do kamene, betonu a cihel). Vrtáme pro různé průměry i směry vrtu. Nově provádíme broušení

Kontaktní údaje

E-mail: ovsl@seznam.cz
E-mail: info@ovsenak.cz
WWW: www.ovsenak.cz

Kontaktní osoba

Luboš Ovsenák - Majitel

Mobil: 603 503 142
E-mail: ovsl@seznam.cz
Další firmy v oboru

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.