• Detail firmy

Milan Hampl

Základní popis

Nabízíme plastová okna a dveře z 5ti komorového systému REHAU S799 Brillant design (certifikát ISO9001). Dále žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety. Nabízíme zednické práce, kompletní stavební činnost. Demontáž, likvidace starých oken, demolice.

Adresa

Konečná 263/7
289 24 Milovice - Mladá

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71104925

Výrobky, činnosti

Nabízíme plastová okna a dveře

Nabízíme plastová okna a dveře z 5ti komorového systému REHAU S799 Brillant design (certifikát ISO9001). Dále žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety. Nab

Kontaktní osoba

Milan Hampl - Majitel

Mobil: +420 604 582 064
E-mail: hampl.okna@seznam.cz
WWW: www.hampl-okna.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.