• Detail firmy

H O M E, a.s.

Základní popis

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, s nonstop recepcí, s možností restauračního stravování a s možností parkování.

Adresa

Mikuleckého 1313/12
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45274754

Výrobky, činnosti

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

Dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, s nonstop recepcí, s možností restauračního stravování a s možností parkování.

Kontaktní osoba

Jindřich Kozák - Předseda představenstva

Telefon: +420 244 473 217
Mobil: +420 602 286 559
E-mail: home.as@wordline.cz
WWW: www.ubytovna-home.cz

Jan Kozák - Člen představenstva

Mobil: +420 602 309 104

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.