• Detail firmy

Josef Mašek

Základní popis

Nabízíme profesionální fotografování a natáčení po celé ČR. Firemní akce, svatby, reklamní spoty, instruktážní filmy, maturitní plesy a další. Fashion a ateliérová fotografie. Poskytujeme kompletní servis zpracování, obraz 16:9, HDTV, retuše.

Adresa

Roztylská 2321/19
148 00 Praha 4 - Roztyly

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71380876
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Nabízíme profesionální fotografování a natáčení po celé ČR. Firemní akce, svatby, reklamní spoty, instruktážní filmy, maturitní plesy a další.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 489 538
Fax: 60 179 070
E-mail: josef@masek.eu
WWW: www.masek.eu

Kontaktní osoba

Josef Mašek - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.