• Detail firmy

Lukáš DUBA

Základní popis

Firma nabízí: profesionální čištění automobilů - tepování interiéru, voskování exteriéru, regenerace laku, myčka aut s kartáči nepoškozujícími lak. Dalším odvětvím naší působnosti je autokosmetika MAXOLEN, jíž jsme výhradními dovozci do ČR.

Adresa

Weberova 1234/1a
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86602357

Výrobky, činnosti

profesionální čištění automobilů

Firma nabízí: profesionální čištění automobilů - tepování interiéru, voskování exteriéru, regenerace laku, myčka aut s kartáči nepoškozujícími lak.

Kontaktní osoba

Lukáš Duba - Jednatel

Mobil: +420 605 767 482
E-mail: lds@lds.cz
WWW: www.lds.cz
Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTOKLINIK HOLEČEK

Nabízíme opravy všech typů osobních a dodávkových vozidel včetně služeb pneuservisu.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.