• Detail firmy

Michal Málek- Demtech

Základní popis

Nabízíme montážní a demontážní práce na rekonstrukcích a demolicích. Zajistíme odstranění budov a likvidaci technologií - kompletně, demolice, paličské práce, technické služby a přípravné práce pro stavby, zemní a výkopové práce, stroji JCB.

Adresa

Nerudova 1651
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72943483

Výrobky, činnosti

montážní a demontážní práce

Zajistíme odstranění budov a likvidaci technologií - kompletně, demolice, paličské práce, technické služby a přípravné práce pro stavby,

Kontaktní údaje

E-mail: malek.malis@seznam.cz
WWW: www.demtech.cz

Kontaktní osoba

Michal Málek

Mobil: 777 233 163

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!

DIAMONDCUT - Petr Šleis

Zajišťujeme veškeré stavební práce, realizaci koupelen, rekonstrukce domů i bytů, závlahových systémů, kamenické práce, kovovýrobu, obklady a dlažby.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.