• Detail firmy

Jaroslav Štěpán

Základní popis

Nabízíme zámečnickou kovovýrobu. Zhotovujeme vrata, mříže, konstrukce, zvýšená spací patra, kovový nábytek, světelné reklamy, plotové dílce, zábradlí.

Adresa

Hostinského 1523/15
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71676210

Výrobky, činnosti

Nabízíme zámečnickou kovovýrobu

Nabízíme zámečnickou kovovýrobu. Zhotovujeme vrata, mříže, konstrukce, zvýšená spací patra, kovový nábytek, světelné reklamy, plotové dílce, zábradlí.

Kontaktní osoba

Jaroslav Štěpán - Majitel

Mobil: +420 724 559 311
E-mail: jarystep@seznam.cz
WWW: www.zamecnicke-prace.cz
Další firmy v oboru

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.