• Detail firmy

MIT s.r.o.

Základní popis

Obchodní a poradenská činnost v oblasti laserové techniky, optoelektroniky a jemné mechaniky. Dodáváme lasery všech typů, fotodetektory, měřiče výkonu, optické stoly, mikropolohovací stolky, optomechaniku, opt.vlákna, spektrometry, světelné zdroje.

Adresa

Klánova 71/56
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46348395

Výrobky, činnosti

Optické stroje a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 712 548
Fax: +420 241 710 252
E-mail: info@mit-laser.com
WWW: www.mit-laser.cz

Kontaktní osoba

Martin Moser - Jednatel

Iva Matušná - Jednatel

Další firmy v oboru

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.