• Detail firmy

Mehler Texnologies s.r.o.

Základní popis

Technický textil a nánosování tkanin - vyrábíme materiály pro kamionové, krycí a překrývací plachty, reklamní podkladové materiály pro velkoplošný digitální tisk. Dále vyrábíme všestranné materiály pro kontejnery, sila, bazény.

Adresa

Karla Čapka 1085
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27481875
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Technický textil a nánosování tkanin

vyrábíme materiály pro kamionové, krycí a překrývací plachty, reklamní podkladové materiály pro velkoplošný digitální tisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 641 301
Fax: +420 481 641 303
E-mail: info@mehler-texnologies.cz
WWW: www.mehler-texnologies.cz

Kontaktní osoba

Milan Mercl - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARTEP

Vyrábíme a prodáváme pracovní oděvy pro většinu běžných profesí, včetně potravinářství, gastronomie a zdravotnictví. Pracovní oděvy vyrábíme také na zakázku, na pracovní oděvy nabízíme i aplikaci loga.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe DAMANA Sp. j. M. Szymczak

Doporučujeme, abyste si přečíst naše nejnovější projekty. Každý den skupina zkušených, kreativních lidí vytvářet oblečení, které se hodí kobietkom fantastické s krásnou plných tvarů. Vítejte!