• Detail firmy

Emanul Hájek

Základní popis

Nabízíme vratovou techniku, garážová vrata sekční, výklopná. Vjezdové brány posuvné a křídlové. Vyrábíme ploty a plotové výplně. Provádíme zámečnické práce. Servis veškerých vratových systémů.

Adresa

Brodského 1670/16
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41864620

Výrobky, činnosti

Nabízíme vratovou techniku

Nabízíme vratovou techniku, garážová vrata sekční, výklopná. Vjezdové brány posuvné a křídlové. Vyrábíme ploty a plotové výplně. Provádíme zámečnické

Kontaktní osoba

Emanul Hájek - Majitel

Mobil: +420 603 809 816
E-mail: ehajek@volny.cz
WWW: www.emanuel-hajek-pruhonice.firmy.cz
Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.