• Detail firmy

Michal Svoboda

Základní popis

Umělecké kovářství a zámečnictví je hlavní činnost naší firmy. Svařování menších zakázek, ale také velkých ocelových konstrukcí. Zhotovujeme brány a elektrické pohony, branky, ploty, zábradlí, krbové nářadí, schodiště, mříže či historické zbraně.

Adresa

Jiráskova 247/47
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71972552

Výrobky, činnosti

Umělecké kovářství a zámečnictví .

Umělecké kovářství a zámečnictví je hlavní činnost naší firmy. Svařování menších zakázek, ale také velkých ocelových konstrukcí. Zhotovujeme brány.

Kontaktní údaje

E-mail: michec.svoboda@seznam.cz
WWW: www.svoboda-kovarstvi.cz

Kontaktní osoba

Michal Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 722 928 882
Další firmy v oboru

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.

Karel Boček - zámečnictví, pasířství

Zabýváme se zámečnickou výrobou a pasířstvím. Vyrábíme zábradlí, schodiště, litinové podstavce, interiérové prvky apod. Provádíme svařování a v kooperaci povrchové úpravy. Nabízíme sériovou výrobu.