• Detail firmy

Denisa Vlčková

Základní popis

Jednovrstvé záložkové papírové sáčky, vhodné především pro pekárny . Kornoutky na hranolky ,zeleninu , bonbony , oříšky , šroubky. Sáčky s křížovým dnem jednovrstvé a dvouvrstvé. Ploché sáčky ,mincovní , lékárenské . Sáčky na rychlé občerstvení.

Adresa

Putim 236
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73541851

Výrobky, činnosti

Papírové sáčky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 123 699
Fax: +420 382 219 144
E-mail: denipack@email.cz

Kontaktní osoba

Denisa Vlčková - Majitel

Mobil: +420 775 301 652
Další firmy v oboru

South Bohemia Star s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej krabic, obalů z vlnité lepenky či hladké lepenky. Dodáváme široký sortiment, který je udržován stále skladem a připraven k okamžité expedici. Garantujeme našim zákazníkům flexibilitu a spolehlivost. Nabízíme vysoký standart kvality a kvalitní technologie s kvalitními subdodavateli. Navštivte nás.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.