• Detail firmy

ABAGRA CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a pronájmem stavebních strojů, vibrační techniky, bagrů, rypadel či motorizovaných koleček muck-truck.

Adresa

1. května 523/27
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28562321
DIČ:  CZ28562321

Výrobky, činnosti

prodejem a pronájmem stavebních strojů

Zabýváme se prodejem a pronájmem stavebních strojů, vibrační techniky, bagrů, rypadel či motorizovaných koleček muck-truck.

Kontaktní osoba

Ing. Petr Prášek - Jednatel

Mobil: +420 605 420 241
E-mail: abagra@email.cz
E-mail: http://www.abagra.cz
Další firmy v oboru

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.