• Detail firmy

ABAGRA CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a pronájmem stavebních strojů, vibrační techniky, bagrů, rypadel či motorizovaných koleček muck-truck.

Adresa

1. května 523/27
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28562321
DIČ:  CZ28562321

Výrobky, činnosti

prodejem a pronájmem stavebních strojů

Zabýváme se prodejem a pronájmem stavebních strojů, vibrační techniky, bagrů, rypadel či motorizovaných koleček muck-truck.

Kontaktní osoba

Ing. Petr Prášek - Jednatel

Mobil: +420 605 420 241
E-mail: abagra@email.cz
E-mail: http://www.abagra.cz
Další firmy v oboru

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.