• Detail firmy

TOP Trading, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost je výhradním dovozcem a distibutorem náhradních dílů značky Philips pro všechny autorizované servisy v České republice. Společnost je prodejcem spotřební elektroniky a drobných domácích spotřebičů značky Philips.

Adresa

Pražská 1279/18
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48024473
DIČ:  CZ48024473
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  6
Roční obrat:  100000000

Výrobky, činnosti

Maloobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 750 477
Fax: +420 271 750 476
E-mail: toptrading@toptrading.cz
E-mail: kopalova.marketa@toptrading.cz
WWW: www.toptrading.cz

Kontaktní osoba

Jiří Svoboda - Jednatel

E-mail: jiri.svoboda.jun@toptrading.cz

ing. Michal Tomíček - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.