• Detail firmy

LIVELA a.s.

Základní popis

Firma se zabývá technickým zajištěním společenských akcí. Nabízí velkoplošné LED obrazovky, fotovoltaika, fotovoltaické elektrárny, solární panely.

Adresa

bratří Čapků 385/16
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27671721
  • Služby

Výrobky, činnosti

Profesionální technické zajištění akcí

Kontaktní údaje

Telefon: 543 232 318
Telefon: 543 331 674
E-mail: livela@livela.cz
WWW: www.livela.cz

Kontaktní osoba

Petr Liškutín - Majitel

Mobil: +420 602 884 433

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.