• Detail firmy

ECM Finance a.s.

Základní popis

Pronajímáme konferenční a školicí prostory několika velikostí, prezentační techniku, plátna, dataprojektory, ozvučení, překladatelské vybavení. Dále zajišťujeme cateringové služby, kulturní a doprovodný program, ubytování.

Adresa

Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25704591

Výrobky, činnosti

Cateringové služby, kulturní a doprovodný program.

Pronajímáme konferenční a školicí prostory několika velikostí, prezentační techniku, plátna, dataprojektory, ozvučení, překladatelské vybavení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 142 330
E-mail: rezervace@kc-city.cz
WWW: www.kc-city.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavla Kozáková

Mobil: +420 606 754 502

p. Soukup

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.