• Detail firmy

Znamení čtyř - architekti, s.r.o.

Základní popis

Provádění architektonických, urbanistických a interiérových projektů včetně realizace a zajištění dokumentace ke stavebnímu i územnímu řízení.

Adresa

U půjčovny 968/5
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25794591
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Provádění architektonických, urbanistických a interiérových projektů včetně realizace a zajištění dokumentace ke stavebnímu i územnímu řízení.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 322 113
Fax: 224 322 128
E-mail: architekti@znamenictyr.cz
WWW: www.znamenictyr.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Tycar, Arch. - Jednatel

Ing. Juraj Matula, Arch. - Jednatel

Ing. Richard Sidej, Arch. - Jednatel

Další firmy v oboru

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.