• Detail firmy

Rentec profesional s.r.o.

Základní popis

Prodej a pronájem stavebních strojů. Provoz autodopravy. Provádění zemních prací. Montáže zařízení vysokého a nízkého napětí.

Adresa

Ledce 268
330 14 Ledce u Plzně

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26325403
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem a půjčování

Kontaktní údaje

Mobil: 377 958 326

Kontaktní osoba

Tomáš Bartoš - Jednatel

Telefon: 377 845 009
Mobil: 602 261 577
Fax: 377 845 009
E-mail: tzbartos@volny.cz

Roman Prokeš - Jednatel

Mobil: 777 241 794
Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.