• Detail firmy

Petr Zeman

Základní popis

Vedeme účetnictví včetně mezd a personalistiky. Nabízíme vypracování daňových přiznání a účetních uzávěrek, pomoc při finanční kontrole.

Adresa

Veselá 199/5
602 00 Brno - Trnitá

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49487833

Výrobky, činnosti

Vedeme účetnictví včetně mezd a personalistiky. Na

Vedeme účetnictví včetně mezd a personalistiky. Nabízíme vypracování daňových přiznání a účetních uzávěrek, pomoc při finanční kontrole.

Kontaktní údaje

Telefon: 542 212 398
E-mail: ucetni@petrzeman.cz
WWW: www.petrzeman.cz

Kontaktní osoba

Petr Zeman - Jednatel

Mobil: 739 201 707
Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.

AlterEgo accounting s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, zpracováním mezd, personalistikou, celním odbavením, ekonomickým a organizačním poradenstvím.