• Detail firmy

ISS Europe, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme dokument management systémy a automatické zpracování dodavatelských faktur. Prodáváme systémy pro řízení IT, UC4 a solid state disky.

Adresa

Bělehradská 381/126
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63672804
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Nabízíme dokument management systémy a automatické zpracování dodavatelských faktur. Prodáváme systémy pro řízení IT, UC4 a solid state disky.

Kontaktní údaje

Telefon: 222 512 576
Fax: 222 523 396
E-mail: info@iss-europe.eu
WWW: www.iss-europe.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Krejčí - Jednatel

Mobil: 776 315 765
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.